Pracownik magazynu meblowego (Holandia) - Og這szenia Bielsko-Bia豉
Dodane: 7/06/2018 14:50:47
tydzie temu
Ciekawa oferta pracy dla os鏏 ze znajomo軼i j瞛yka angielskiego – praca na magazynie z meblami znanej szwedzkiej sieci sklep闚. Je瞠li chcesz dobrze zarobi w euro i jeste gotowy do pracy od zaraz, aplikuj na t ofert i do陰cz do naszego zespo逝!

Pracownik magazynu meblowego (Holandia)

Miejsce pracy: Breda, Holandia

Opis Stanowiska Pracy:

- Og鏊ne prace magazynowe

- Przygotowywanie towaru do wysy趾i

- Roz豉dunek, za豉dunek kontener闚

Wymagania:

- Znajomo嗆 j瞛yka angielskiego

- Zaanga穎wanie, samodzielno嗆, precyzyjno嗆

- Gotowo嗆 do podj璚ia pracy od zaraz

Oferujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie 10,46 euro brutto na godzin (za nocne zmiany nawet 13,75 brutto na godzin)!

- Umow o prac tymczasow podpisywan jeszcze w Polsce

- Zakwaterowanie i ubezpieczenie

- Transport do Holandii

- Mo磧iwo嗆 zdobycia do鈍iadczenia w mi璠zynarodowej firmie

- Dodatek wakacyjny 8%

- Rezerw na poczet urlopu

- Cotygodniowa wyp豉t

- Sta造 dost瘼 do paska wyp豉ty, planu pracy dzi瘯i aplikacji MyOTTO

- Mo磧iwo嗆 pracy na d逝gi okres czasu

Z nami dostaniesz pewn i stabiln prac! Aplikuj帷 na ofert OTTO Work Force otrzymasz gwarancj stabilno軼i zatrudnienia potwierdzon licznymi certyfikatami (ABU, VPO, NEN-4400-1, VCU itp.)

Prosimy wysy豉 CV na adres: pracuj@ottopraca.eu

W przesy豉nych aplikacjach prosimy o zawarcie klauzuli:

„Wyra瘸m zgod na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i za陰czonych dokumentach dla cel闚 aktualnej i przysz造ch rekrutacji, w tym weryfikacj prawdziwo軼i tych dokument闚 i zawartych w nich informacji.”

Administratorem danych osobowych jest OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. z siedzib na Bielanach Wroc豉wskich, ul. Szwedzka 5, 55-040 Kobierzyce, wpisana do rejestru podmiot闚 prowadz帷ych agencje zatrudnienia (nr 2590). Dane osobowe b璠 przetwarzane dla cel闚 aktualnej i przysz造ch rekrutacji, a ich podanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼niane potencjalnym pracodawcom, a tak瞠 innym podmiotom prowadz帷ym rekrutacj. Informujemy o prawie wgl康u do danych osobowych, ich poprawiania.
Kontakt:
OTTO Work Force Polska
Telefon:
515732056

Ods這n: 10
      Zobacz Katalog Bielskich Wizyt闚ek

BIELSKIE OGΜSZENIA
www.bb.net-ogloszenia.pl